Projektowanie i sprzedaż kominkówWspółpraca na najwyższym poziomie


Decydując się na współpracę z naszą firmą, wiedz, że wybierasz najwyższą jakość usług. Gwarantujemy, że sprzedawane w naszym sklepie kominki to towary pochodzące od cenionych marek w Europie – jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami liderów wkładów kominkowych, jakimi są marki Piazetta i Supra. Prowadzimy sprzedaż różnorodnych urządzeń grzewczych. Dostępne w naszym asortymencie piecyki oraz wkłady kominkowe pochodzą od sprawdzonych producentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować swoim klientom bezpieczeństwo i długoletnią żywotność produktu. Nasza współpraca opiera się zarówno na sprzedaży produktów grzewczych, jak i usługach związanych z montażem oraz serwisowaniem. 

POZNAJ NASZE PROJEKTY

Projektowanie i montaż kominka

Proces zakupu


Przy zakupie i montażu kominka nasza firma trzyma się procedury, która wygląda następująco:

  1. Określenie potrzeb co do wymarzonego kominka – przy pierwszym kontakcie z klientem wysłuchujemy wszystkich niezbędnych informacji i określamy możliwości.
  2. Wizyta techniczna na miejscu – po określeniu potrzeb umawiamy się na wizytę techniczną, gdzie robimy niezbędne pomiary w miejcu, w którym ma zostać postawiony kominek, robimy inwenteryzację i rysunki techniczne, a także określamy czy wymagana jest wizyta kominiarska. Przedstawiamy równiez propozycje kilku wkładów kominkowych.
  3. Tworzenie projektu – Nasza projektantka opracuje dla Państwa parę projektów wg. pozyskanych pomiarów i wybranego wkładu. Po ich ukończeniu zapraszamy Państwa na zobaczenie gotowych wizji.
  4. Podpisanie umowy – po zaakceptowaniu projektu przygotowujemy umowę i pobieramy zaliczkę. Umawiamy się na termin montażu.
  5. Montaż – Nasi montażyści wraz z wkładem i potrzebnymi materiałami przystępują do instalacji urządzenia.
  6. Rozpalenie – Po ukończonym montażu przyjeżdżamy na sprawdzenie powstałego kominka i dokonujemy pierwszego próbnego rozpalenia.
  7. Zapłata – po ukończeniu usługi następuje spłata pozostałej kwoty uwzględnionej w umowie.

Po zbudowaniu kominka są Państwo przez nas objęci opieką gwarancyjną i służymy radą w procesie użytkowania.

Projekt dopasowany do potrzeb


Decydując się na zakup oferowanych przez nas wkładów do kominków lub piecyków, zyskujesz pewność bezpiecznych i certyfikowanych produktów. Zdajemy sobie sprawę jak ciężki jest wybór odpowiedniego urządzenia grzewczego, dlatego oferujemy swoją pomoc przy ich wyborze. Dla naszej załogi liczą się potrzeby klientów i ich oczekiwania, dlatego kupując u nas wkłady kominkowe, zyskujesz więcej. Po wybraniu odpowiedniego wkładu jesteśmy w stanie zabrać się za projektowanie, w którym ujęte zostaną Twoje oczekiwania oraz możliwości, jakie daje dane wnętrze. Odwiedź naszą siedzibę w Łodzi, gdzie wspólnie będziemy mogli wybrać projekty kominków najodpowiedniejsze do Twojego wnętrza. Stworzenie miejsca ogrzewającego dom i będącego spełnieniem marzeń klienta to nasz cel, który usilnie staramy się wypełniać podczas każdej z realizacji. Do projektów podchodzimy z pełnym zaangażowaniem oraz kreatywnością, które pozwalają nam na stworzenie kolejnej oryginalnej realizacji uświetniającej domy klientów.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

Profesjonalny montaż


Profesjonalizm usług naszej firmy opiera się nie tylko na sprzedaży najlepszych jakościowo produktów, ale także na świadczeniu usług jakimi są zindywidualizowane projekty z montażem. Wcześniej przygotowany i zaakceptowany przez klienta projekt jest konfrontowany z przeprowadzoną analizą techniczną, wszelkimi pomiarami i możliwościami technicznymi. Takie działanie sprawia, że zyskujemy pewność, że kominek nie będzie stwarzać zagrożenia i nie stanie się uciążliwym elementem mieszkania. Gdy wszelkie czynności pomiarowe i projektowe są zakończone, świadczymy naszym klientom usługę jaką jest montaż kominka. Nasza kadra pracownicza to wykwalifikowani specjaliści, którzy montażem zajmują się każdego dnia. Ostatnim etapem realizacji naszej usługi jest próba, która polega na testowym rozpaleniu kominka. Dzięki temu zarówno nasza firma, jak i klient, zyskują pewność, że cały montaż został wykonany poprawnie. Prócz montażu nowego kominka jesteśmy także do dyspozycji naszych klientów w zakresie serwisowania już zrealizowanych projektów lub serwisu starszych modeli, które potrzebują odnowienia.

wkład kominkowy sprzedaż kominków projekt kominka z montażem